8 254 , czyli o tym, jak zdobyć I miejsce w Budżecie Obywatelskim 2016?

  • Post author:
  • Post category:Bez kategorii

Jak już zapewne wszystkim wiadomo, projekt naszej szkoły pt: „Osiedlowo-na sportowo z VLO” zdobył największą ilość głosów i został zakwalifikowany do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2016!
Osiągnięcie tej magicznej wręcz liczby nie byłoby możliwe bez zaangażowania bardzo wielu osób, które postanowiły pomóc nam w zrealizowaniu naszej wizji, która teraz staje się faktem.
W imieniu Dyrekcji VLO, nauczycieli i całej społeczności szkoły oraz autorów projektu pragniemy serdecznie podziękować naszym wspaniałym uczniom, ich rodzicom i znajomym, wszystkim pracownikom szkoły, absolwentom VLO, mieszkańcom okolicznych osiedli, jak i wszystkim sympatykom naszego projektu.
To dzięki oddanym przez Was głosom i ciężkiej pracy, w naszej szkole powstaną obiekty sportowe, które nie tylko podniosą jakość nauczania naszych uczniów, ale również będą dobrze i z pożytkiem służyć całej społeczności naszego miasta.
Myślę, że nasz sukces jest jak bicie rekordu świata przez Usaina Bolta – dzięki wspólnemu działaniu byliśmy nie do pokonania!

Dziękujemy!!!
Ewa Chwaszczewska