Dzień Edukacji Narodowej.

  • Post author:
  • Post category:Bez kategorii

Drodzy Nauczyciele,

Przyjaciele – Nauczyciele Emeryci,

Pracownicy obecni i emerytowani naszej szkoły.

W Dniu Edukacji Narodowej życzymy Wam radości, satysfakcji z uczenia i wychowywania, zdrowia, twórczej energii, a także godnego wynagrodzenia za Waszą pracę.

Dziękujemy za Wasz bezcenny trud i poświęcenie, otwartość, budzenie ciekawości świata, za prowadzenie uczniów po zawiłych drogach współczesności, za podanie dłoni tym, którzy się pogubili, za to, że  nauczacie uczniów a nie przedmiotu. 

Pracownikom zaś dziękujemy szczególnie za piękne i czyste sale i korytarze, za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem, za dbanie o nasze zdrowie, za rzetelną pracę administracyjną i księgową, za pielęgnowanie otoczenia szkoły i za budowanie dobrych relacji.

Uczniom życzymy, aby edukacja dla Was pasją i piękną przygodą. Byście chcieli się zaprosić do pracy i zdobywania wiedzy. Niech nie zrażają Was porażki, a umacnia się w Was niezłomności i szlachetność ducha.

Rodzicom, którzy nam zaufali, życzymy dumy z sukcesów dzieci,  satysfakcji z dzielnego pokonywania przez nie trudności w nauce, z ich  mądrego dojrzewania do odpowiedzialności za swoje wybory.

Antoni Ćwikliński

Dyrektor Szkoły