Harmonogram konsultacji nauczycieli  z rodzicami i uczniami po 17 maja 2021 r.

Harmonogram konsultacji nauczycieli  z rodzicami i uczniami po 17 maja 2021 r.

l.p.

nauczyciel

Termin konsultacji

Forma konsultacji

1.

Ks. Bolesta Grzegorz

Poniedziałek 8.50-9.35

Poczta: mikicingbol@wp.pl

2.

Brzezińska Sylwia

Środa  8:00 – 8:45

Zdalna – poczta elektroniczna

sylwia.brzezinska75@gmail.com

3.

Buda Dorota

Wtorek 9:40 – 10:30

Zdalna – poczta elektroniczna

4.

Buzun Karolina

Piątek 11:40-12:25

Pocztaelektroniczna:
k_buzun@wp.pl

5.

Cecha Agnieszka

Wtorek 4 lek.

poczta elektroniczna

6.

Chwaszczewska Ewa

Wtorek  11.40-12.25

Poczta: echwaszcz@wp.pl

7.

Cudowska Dorota

Czwartek 8.00 – 8.45

Zdalna – poczta elektroniczna:

dcudowska.vlo@gmail.com

8.

Ćwikliński Antoni- dyrektor szkoły

poniedziałek-piątek

od 9.00 do 15.00

 

Gabinet dyrektora szkoły

9.

Czyżewska Anna

Poniedziałek 9.45-10.30

Poczta elektroniczna

a_cz1@wp.pl

10.

Dacewicz Igor Andrzej

 

poniedziałek, 9:45-10:30, igor.dacewicz@o2.pl

11.

Dąbrowska Maria

Środa 8.00 – 8.45

Zdalna – poczta elektroniczna

mariamatryca@wp.pl

12.

Dembowska Katarzyna- psycholog

Piątek 14-14:45

W gabinecie psychologa

13.

Filipiuk Agnieszka

Środa 11.40 – 12.25

Email: agnieszka.f83@wp.pl

14.

Goljasz Mirosława

Czwartek 10.40-11.25

Kontakt telefoniczny

 

15.

Górska Jolanta

czwartek 10.40-11.25

poczta elektroniczna

eurosong1@wp.pl

16.

Grabowiecka Marta

Poniedziałek

13.25-14.10

Microsoft Teams, poczta martag77@wp.pl

17.

Gromadzka Bożena

Poniedziałek

14.15 – 15.00

Poczta elektroniczna:

bozena.gromadzka@wp.pl

18.

Grzybko Karolina

Wtorek 14.15-15.00

Zdalna- poczta elektroniczna : grzybkokarolina@gmail.com

19.

Gubała Zdzisław

Wtorek 13.20-14.00

Kontakt telefoniczny

20.

Hanc Elżbieta

Środa 12:35-13:20

mail na: ehanc.vlo@gmail.com / kontakt telefoniczny

21.

Hulka-Wildowicz Iwona Agnieszka

Wtorek 11.40-12.25

Email: iwild20@wp.pl

22.

Jabłoński Dariusz

Poniedz. 10.00 10.30

Carlos338@wp.pl

23.

Jabłoński Zbigniew

Wtorek, 10.40-11.25

Mail:zbjab@wp.pl

24.

Jawor Barbara- wicedyrektor szkoły

poniedziałek-piątek

od 9.00 do 15.00

gabinet wicedyrektora szkoły

25.

Jóźwiak Anna

Czwartek 11.25-12.00

email: ajozwiak.vlo@gmail.com

26.

Ks. Kamiński Paweł Jan

Poniedziałek 9.35-10.30

Mail: xpawkam@gmail.com

27.

Kardasz Beata

Czwartek  9.00-9.45

kardaszek@poczta.onet.pl

28.

Ks. Maciej Kozłowski

Czwartek 9.45-10.35

Iugol@tlen.pl

29.

Lompart Maria

środa 13.25- 14.10

Poczta elekroniczna: dabma1@wp.pl

30.

Łapińska Ewa

środa 9:45 – 10:30

Poczta elektroniczna: ewa.lapinska@bialystoklo5.pl

31.

Matłowska Renata- pedagog,

doradca zawodowy

Poniedziałek – 15.00 – 17.00

Wtorek – 8.00 – 14.00

Środa – 8.00 – 14.00

Czwartek – 13.00 – 16.00

Piątek – 8.00 – 13.00

 

Gabinet pedagoga

32.

Matuszelańska Tatiana

Poniedziałek 14.20-15;00

Kontakt telefoniczny

33.

Misiewicz Artur

Piątek 9.45-10.30

 

Poczta elektroniczna, arturmisiewicz@wp.pl

34.

Mucha Elżbieta

Poniedziałek 12.35- 13.20

Poczta elektroniczna:

elzbieta.mucha.vlo@gmail.com

35.

Oleszczuk Tomasz- nauczyciel bibliotekarz

Godziny pracy 8.00 – 15.00

tomson78@wp.pl

Kontakt telefoniczny,biblioteka

36.

Orłowska Hanna

 

Poniedziałek 12.35- 13.20

Poczta elektroniczna

horlowska@onet.eu

37.

Ostrokołowicz Halina

Środa 10.40-11.25

Konsultacje mailowe: hostrokolowicz@op.pl

38.

Pietrow Irena

 

Środa 10.40-11.25

Konsultacje mailowe

irenapietrow@wp.pl

39.

Podlaska Arleta Julia

Wtorek 12.35-13.20

Poczta elektroniczna: ajp.chemia@gmail.com

40.

Pogorzelska Tatiana

Czwartek 10.40- 11.20

Pocztaelektroniczna

zss2.tpogorzelska@gmail.com

41.

Popławska Justyna

Wtorek 13.25-14.10

Poczta elektroniczna:

jpoplawska.vlo@gmail.com

42.

Poskrobko Anna

Poniedziałek 5 lekcja

teams

43.

Purwin-Tworkowska Agnieszka

Wtorek 8.50-9.35

 

Stacjonarnie lub poczta elektroniczna:agapurtwor@gmail.com

44.

Rutkowska Anna

wtorek 9.45-10.30

konsultacje mailowe:

anarutk123@gmail.com

45.

Sadowska Agnieszka

Wtorek 11.40- 12.25

Stacjonarnie lub zdalnie (Teams) aasadowski@wp.pl

46.

Sawoniewska Elżbieta

Poniedziałek

9.45-10.30

Stacjonarnie lub zdalnie (Teams, Messenger)

47.

Stefanowicz Monika

Piątek 9.45-10.30

Poczta elektroniczna: monikavlo@wp.pl

48.

Stepaniuk Michał

Wtorek 8:00-8:45

Poczta elektroniczna: kontakt.mstepaniuk@gmail.com

49.

Sulima Dariusz

Poniedziałek 11:40 – 12:35

Hetmanczyk1991@o2.pl

 

50.

Tatarzyńska Małgorzata- nauczyciel bibliotekarz

Godzina 8.00-15.00

 

Kontakt telefoniczny, biblioteka

gt07@tlen.pl

51.

Tórz Marta

wtorek 11:40-12:25

poczta elektroniczna

martatorz.vlo@gmail.com

52.

Turonek Hanna

Piątek 9:45 – 10.30

Poczta elektroniczna hannatu@wp.pl

53.

Wójcik Ewelina

Środa 10.40-11.25

Poczta elektroniczna: wewel@interia.pl

Messenger, teams

54.

Zaremba Anna

Wtorek 13.25-14.10

Poczta elektroniczna

annazarembavlo@gmail.com

55.

Zarzecka Teresa- wicedyrektor szkoły

poniedziałek-piątek

od 9.00 do 15.00

Gabinet wicedyrektora szkoły

56.

Zdrodowska Magdalena

Wtorek 5 lekcja

zdalna

57.

Zdunko Anna

Wtorek 4 lekcja

 azdun@wp.pl

58.

Zedlewska Iwona

Środa 8.50-9.35

iwzed@onet.pl

59.

Ziniewicz Elżbieta

Poniedziałek 11.40-12.25

Poczta elektroniczna

eziniewicz.vlo@gmail.com

60.

Żmiejko Magdalena

Czwartek 11.40 – 12.25

Poczta elektroniczna

mzmiejko@ilo.pl

 

 

Powrót