Harmonogram konsultacji nauczycieli z rodzicami i uczniami rok szkolny 2021/2022 II semestr

Harmonogram konsultacji nauczycieli  z rodzicami i uczniami

rok szkolny 2021/2022 II semestr.

Lp.

nauczyciel

Termin konsultacji

Forma konsultacji

1.

Bieryło Justyna

Poniedziałek 10:40-11:25

Librus, Teams

2.

Ks. Bolesta Grzegorz

Poniedziałek 14.15-15.00

Poczta: mikicingbol@wp.pl Teams

3.

Brzezińska Sylwia

Wtorek 11.30 – 12.15

Zdalna – poczta elektroniczna

sylwia.brzezinska75@gmail.com

4.

Buda Dorota

Piątek 10:40 – 11:25

Librus, poczta elektroniczna

Dpbuda@op.pl

5.

Buzun Karolina

Środa 10:40 – 11:25

Teams, Librus

6.

Cecha Agnieszka

Piątek 11.40-12.25

Teams, Librus

7.

Chwaszczewska Ewa

Wtorek 11.40-12.25

 Librus, Teams

8.

Cudowska Dorota

Czwartek 9.45 – 10.30

Teams, Librus

9.

Ćwikliński Antoni- dyrektor szkoły

poniedziałek-piątek

od 9.00 do 15.00

 

gabinet dyrektora szkoły,

telefon, czat na Teamsach, LIBRUS,

telefon do szkoły 856615362

 

10.

Czyżewska Anna

Czwartek 13:25 – 14:10

Teams, Librus

11.

Dacewicz Igor Andrzej

Poniedziałek, 9:45-10:30,

 Librus, igor.dacewicz@o2.pl

12.

Dąbrowska Maria

Środa, 15.55 – 16.40

 Librus, telefon do szkoły (pokój nauczycielski)

13.

Dembowska Katarzyna- psycholog

Wtorek 13-14

W gabinecie psychologa

14.

Filipiuk Agnieszka

Czwartek 11.40-12.25

Teams, Librus

15.

Goljasz Mirosława

W godzinach pracy szkoły

Kontakt telefoniczny po uprzednim kontakcie poprzez LIBRUS lub czat na Teams

 

16.

Górska Jolanta

Wtorek 10.40-11.25

Teams, Librus

17.

Grabowiecka Marta

Środa 13.25-14.10

czat na Teamsach, LIBRUS,

Poczta elektroniczna: martag77@wp.pl

18.

Gromadzka Bożena

Poniedziałek i Środa 12.45 – 15.00

Poczta elektroniczna:

bozena.gromadzka@wp.pl

19.

Grzybko Karolina

Poniedziałek 10.40-11.25

LIBRUS

20.

Gubała Zdzisław

Poniedziałęk- Środa 11.40- 13.15

Kontakt telefoniczny . Librus, Teams, spotkanie w szkole

21.

Hanc Elżbieta

Poniedziałek

9:45-10:30

Librus, Teams

mail na: ehanc.vlo@gmail.com / kontakt telefoniczny

23.

Hulka-Wildowicz Iwona Agnieszka

Poniedziałek 11.40 12.25

Email: iwild20@wp.pl

Librus, po wcześniejszym uzgodnieniu spotkanie w szkole

24.

Jabłoński Dariusz

Czwartek 13,25-14,10

Carlos338@wp.pl

25.

Jabłoński Zbigniew

Poniedziałek, 9.45-10.30

Mail:zbjab@wp.pl; Librus wiadomości

26.

Jawor Barbara- wicedyrektor szkoły

poniedziałek-piątek

od 9.00 do 15.00

gabinet wicedyrektora szkoły

telefon, czat na Teamsach, LIBRUS,

telefon do szkoły 856615362

27.

Jóźwiak Anna

Czwartek 10.40-11.25

Teams, Librus

28.

Ks. Andrzej Makaro

Piątek 11.00-11.45

Mail: andrzejmakaro@wp.pl,

Teams, Librus

29.

Kardasz Beata

wtorek 10.45-11.20

kardaszek@poczta.onet.pl

30.

 Kiluk Beata

 

Poniedziałek 15.00- 15.45

 

beatakiluk@tlen.pl, dziennik, Teams

31.

Ks. Maciej Kozłowski

środa 9:45-10:30

 

Dziennik elektroniczny Librus, rozmowa na Teams, spotkanie w szkole

iugol@tlen.pl

32.

Lompart Maria

Wtorek 14.15- 15.00.

Poczta elekroniczna: dabma1@wp.pl

Librus, Teams, po wcześniejszym kontakcie mailowym  rozmowa telefoniczna lub spotkanie w szkole

33..

Łapińska Ewa

Poniedziałek – piątek, godz. 16:00 – 20:00

Poczta elektroniczna: ewa.lapinska@bialystoklo5.pl

Librus, Teams

34.

Matłowska Renata- pedagog,

doradca zawodowy

Poniedziałek

Godz. 15.00-17.00

Gabinet pedagoga

35..

Matuszelańska Tatiana

Czwartek 9.45-10.30

Kontakt telefoniczny

36..

Misiewicz Artur

Środa 9.30-11.00 

Teams (po uprzednim kontakcie via poczta elektroniczna)  arturmisiewicz@wp.pl

37..

Mucha Elżbieta

Czwartek 10:40-11:25

Librus,Teams

38..

Oleszczuk Tomasz- nauczyciel bibliotekarz

poniedziałek-piątek

10.00-14.00

 

tomson78@wp.pl

Kontakt telefoniczny, biblioteka

39..

Orłowska Hanna

 

Czwartek 10.40-11.25

Poczta elektroniczna

horlowska@onet.eu

38..

Ostrokołowicz Halina

 

 

Czwartek 11.40-12.25

Teams, Librus

40..

Pietrow Irena

 

Wtorek 16:15-17:00

Konsultacje mailowe

irenapietrow@wp.pl

Teams

41.

Pogorzelska Tatiana

Poniedziałek 10.40-11.25

Librus, Poczta elektroniczna

zss2.tpogorzelska@gmail.com, Teams

42.

Popławska Justyna

 

 

 

Czwartek 12.35-13.20

Piątek 12.35-14.10

 

(po wcześniejszym kontakcie mailowym rozmowa telefoniczna poniedziałek – piątek 16-19)

Poczta elektroniczna:

jpoplawska.vlo@gmail.com

43.

Poskrobko Anna

 

Wtorek 10.40 – 11.25

Teams, librus

44.

Purwin-Tworkowska Agnieszka

Czwartek 10.40–11.25

 

Stacjonarnie lub poczta elektroniczna: agapurtwor@gmail.com, czat na Teamsach, LIBRUS

 

45.

 Pytel Adam

 

Poniedziałek

14.15-15.00

Stacjonarnie w szkole po wcześniejszym kontakcie meilowym adampytel87@gmail.com

lub dziennik elektroniczny Librus

46.

Rutkowska Anna

Czwartek 9.45-10.30

konsultacje Librus, Teams

47.

Sadowska Agnieszka

Poniedziałek   11.05-11.45

Dziennik elektroniczny Librus, rozmowa na Teams, spotkanie w szkole (po wcześniejszym umówieniu)

48.

Sawoniewska Elżbieta

Poniedziałek

11.40-12.25

Stacjonarnie lub zdalnie (Teams, Librus)

49.

Stefanowicz Monika

Poniedziałek 11.40-12.25

Kontakt na Teams – można dzwonić (w trakcie zajęć online), telefonicznie – telefon do szkoły (w trakcie zajęć stacjonarnych), mail na podany adres lub przez dziennik Librus. Poczta elektroniczna: monikavlo@wp.pl

50.

Stepaniuk Michał

Poniedziałek

14:10-15:10

Poczta elektroniczna: kontakt.mstepaniuk@gmail.com

Spotkanie w szkole po wcześnejszym umówieniu.

51.

Ks. Sulima Dariusz

Poniedziałek

8:00 – 9:00

Dziennik elektroniczny Librus, rozmowa na Teams, spotkanie w szkole (po wcześniejszym umówieniu)

hetmanczyk1991@o2.pl

 

52.

Tatarzyńska Małgorzata- nauczyciel bibliotekarz

poniedziałek-piątek

10-14

Kontakt telefoniczny, biblioteka

gt07@tlen.pl

53.

Tórz Marta

Czwartek

11:40-12:25

zdalnie: poczta elektroniczna

martatorz.vlo@gmail.com; Teams; Librus lub w szkole po wcześniejszym umówieniu

54.

Turonek Hanna

Piątek godz. 14.15-15.00

Zdalnie (Teams, Librus) lub w szkole, po wcześniejszym umówieniu

55

Wójcik Ewelina

Wtorek 13.25-14.10

Zdalnie lub w szkole, poczta elektroniczna: wewel@interia.pl

Messenger, teams

56.

Zaremba Anna

Wtorek 13.25-14.10

Teams , Librus

 

57.

Zarzecka Teresa- wicedyrektor szkoły

 

 

poniedziałek-piątek

od 9.00 do 15.00

 

gabinet wicedyrektora szkoły,

telefon, czat na Teamsach, LIBRUS,

telefon do szkoły 856615362

 

58.

Zdrodowska Magdalena

Poniedziałek 10.40- 11.20

poczta elektroniczna

magdalena –zdrodowska@wp.l

Dziennik librus

59.

Zdunko Anna

Wtorek 13.25-14.10

 azdun@wp.pl

60.

Ziniewicz Elżbieta

Środa  10.40-11.25

Poczta elektroniczna

eziniewicz.vlo@gmail.com

Librus

 

 

Dodaj komentarz