Konferencja Our Future Forum 2021.

6 marca 2021 roku fundacja Our Future Foundation organizuje online bezpłatną konferencję edukacyjną „Our Future Forum”, skierowaną do zdolnych i ambitnych polskich licealistów oraz studentów.

Nasza konferencja ma na celu podjęcie dyskusji o szeroko zakrojonych tematach edukacyjnych oraz możliwościach rozwoju młodych osób zarówno w Polsce, jak i za granicą, poprzez to również chcemy zachęcić młodzież do realizowania swoich celów i marzeń́.

Our Future Forum przyjmie postać serii paneli z młodymi profesjonalistami, liderami i osobami sukcesu. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się m. in.: Maciej Musiał, Justyna Orłowska, Dawid Urban, Iga Świątek, a także absolwenci uniwersytetów Oxford, Stanford czy Harvard. 

Trochę o samej fundacji:  celem Our Future Foundation jest długofalowy rozwój naszego regionu i kraju. Realizujemy ten cel poprzez przekazywanie doświadczenia oraz pomocy podopiecznym w świadomym wyborze przyszłej ścieżki kariery. Nasz program stypendialny co roku pomaga dziesiątkom licealistów w aplikacji na najlepsze uczelnie świata. Prowadzimy warsztaty i webinaria oraz zawsze staramy się wspierać indywidualny rozwój młodzieży.

Z tej okazji zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w promocji naszego wydarzenia, które będzie transmitowane online. Udział w konferencji jest niezwykłą szansą dla młodych osób, które stawiają na rozwój osobisty oraz poszerzanie horyzontów. W celu dotarcia do jak największej liczby potencjalnych uczestników, uprzejmie prosimy o udostępnienie informacji na stronie internetowej/social mediach państwa szkoły, bądź przekazanie maila o wydarzeniu uczniom poprzez dziennik elektroniczny.

Poniżej załączamy Państwu odnośnik do wydarzenia na Facebooku. W przypadku ewentualnych pytań, prosimy o maila na adres  ourfutureforum@off.org.pl

Informacje na FB: https://fb.me/e/ypzuDBDY