Konkurs stypendialny Cambridge Class

  • Post author:
  • Post category:Bez kategorii
Szanowni Państwo,
zwracam się do Państwa w imieniu Cambridge University Polish Society (CU PolSoc), czyli stowarzyszenia polskich studentów na uniwersytecie w Cambridge w Wielkiej Brytanii. W tym roku, razem z Leysin American School w Szwajcarii (LAS), mamy przyjemność organizować konkurs stypendialny „Cambridge cLASs” skierowany do najzdolniejszych uczniów klas 1. szkół ponadgimnazjalnych.

Dwie nagrody główne obejmują pełne stypendium do LAS na lata szkolne 2019-21 (program IB), program mentoringowy obejmujący pomoc przy aplikacji na prestiżowe studia na najlepszych uczelniach świata przeprowadzony przez członków CU PolSoc oraz dwudniową wycieczkę do Cambridge, w trakcie której laureaci zostaną zaproszeni do udziału w formalnej kolacji zorganizowanej przez CU PolSoc (kwiecień/maj 2019). Laureat trzeciego miejsca weźmie udział w trzytygodniowym programie edge podczas letniej szkoły w LAS (lipiec 2019).

Szczegółowe informacje o konkursie i szkole LAS oraz formularz aplikacyjny znajdą Państwo na naszej stronie www.cambridgeclass.pl . Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron na Facebooku i bezpośredniego kontaktu w razie dodatkowych pytań (informacja w stopce)…
Z poważaniem,Aleksandra Wittchen

Koordynator ds. kontaktu ze szkołami i komunikacji wewnętrznej

Cambridge University Polish Society

kontakt@cambridgeclass.pl

cambridgeclass.pl

facebook.com/camclass

facebook.com/CambridgeUniversityPolishSociety