Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2021/2022

 

Zajęcia pozalekcyjne

rok szkolny 2021/2022 semestr II

Lp.

Nazwa zajęć

Osoba prowadząca

Czas i miejsce odbywania się zajęć

1.

Redakcja gazetki “Sobieszczak”

Ewelina Wójcik

 Spotkania z uczniami w czasie długiej przerwy w zależności od potrzeb

2.

Język polski- konsultacje, fakultety kl. 3B

Maria Lompart

Wtorek 14.15-15.00

Teams lub sala 19

3.

Fakultety z matematyki – IIIf

Dorota Cudowska

Poniedziałek 16.40 – 17.25 (co 2 tyg)

Teams lub s.108

4.

Fakultety geografia  III C

Irena Pietrow

8:00-8:45 wtorek s.2

17:00-18:00 wtorek Teams

5.

Fakultety j.rosyjski kl. 3

Anna Poskrobko

Poniedziałek 12.35 – 13.20 teams lub s.201

6.

Fakultety biologia

Magdalena Zdrodowska

Poniedziałek 8.50 sala 108 lub teams

7.

Szkolny Budżet Partycypacyjny

Agnieszka Sadowska / Agnieszka Filipiuk

Poniedziałek godz. 20.00 (Teams)

8.

Fakultety z historii III A

 

 

Środa 17:00 – 18:00

9.

Biologia- fakultety maturalne

Tatiana Pogorzelska

Poniedziałek  14.15-15.00 lub Teams

10.

Wos –fakultety.

Marta Grabowiecka

Czwartek 14.15-15.00 lub Teams.

11.

Język polski dla obcokrajowców

Anna Jóźwiak

Czwartek 15.55 – 17.30 s. 107 lub Teams

12.

Konsultacje maturalne z języka rosyjskiego -3f

Jolanta Górska

Poniedziałek

15.55 -16.40 Teams

13.

Fakultety z matematyki

Elżbieta Mucha

Piątek 13:25-14:10 (co 2tyg)

Teams lub s.107

14.

Zajęcia rekreacyjno rowerowe

Zdzisław Gubałą

 

 

Sobota 10.00-12.00

15.

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego  klasa I EN

Barbara Jawor

Środa

 4. godz, lekcyjna

( 10.40- 11.25) na Teamsach i stacjonarnie- sala wolna

16.

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasa II BN

Barbara Jawor

Środa 9. godz. lekcyjna (15.05-15.50) sala 17

17.

Nowa Grupa Teatralna

Agnieszka Cecha

Elżbieta Sawoniewska

Poniedziałek 13.30 – 15.00

Środa 14.15 – 15.45

18.

SKS strzelectwo sportowe

Tatiana Matuszelańska

Pon. 16.00-17.00

Wtorek 15.00-17.00

19.

Chemia dla maturzystów

Sylwia Brzezińska

Piątek 13.20-14.05

20.

Koszykówka

Dariusz Jabłoński

Poniedziałek 14,00-15,00

21

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa I FN

Teresa Zarzecka

Piątek 8.00 – 9.45

Sala 8

22

Konsultacje maturalne z geografii

Dorota Buda

Na Teamsach i stacjonarnie poniedziałek od godz. 15.00

Dodaj komentarz