Podlaskie EDUinnowacje

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach zaprasza na czwartą z cyklu konferencję „Podlaskie EDUinnowacje 2018” skierowaną  do dyrektorów szkół, nauczycieli, przedstawicieli samorządów i wszystkich innych osób zainteresowanych nowoczesną szkołą.

            Jest to największa konferencja w naszym regionie dotycząca nowoczesnych rozwiązań wykorzystywanych w szkole.

Konferencję oraz warsztaty poprowadzi aż 16 osób. Gościem specjalnym IV edycji konferencji będzie dr Maciej Dębski

Dr Maciej Dębski wygłosi również w dniu 19 października 2018 specjalną prelekcję dla rodziców i wychowawców na temat odpowiedzialnego używania mediów cyfrowych w domu. 

           Oprócz zaproszonych gości swoje stoiska firmowe zaprezentuje 14 firm z całej Polski. Podczas Konferencji zostanie zorganizowanych kilka konkursów, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wykłady oraz warsztaty odbędą się  w dniach 20-21 października 2018 roku (sobota-niedziela) w budynku ZSOiZ w Mońkach przy ulicy Szkolnej 22.

Program konferencji idealnie wpisuje się w priorytety MEN na nowy rok szkolny 2018/2019 w obszarach:

–  Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli. Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci.

– Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego. Kształcenie rozwijające samodzielność, kreatywność i innowacyjność uczniów.

Wszystkie aktualne informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej: www.eduinnowacje.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w największej konferencji edukacyjnej w naszym regionie „Podlaskie EDUinnowacje 2018″.

Organizatorzy EDUinnowacji 2018