Studniówka 2017

Dnia 11 lutego 2017 roku w Dworku Tryumf w Księżynie tegoroczni maturzyści oraz grono pedagogiczne V LO bawili się na balu studniówkowym.

Jako pierwsza zabrała głos Pani Edyta Stankiewicz –  przedstawiciel Rodziców, która serdecznie powitała wszystkich zebranych gości i zaprosiła do wspólnej szampańskiej zabawy.

Rolę gospodarzy balu pełnili Zuzanna Szczech i Adrian Ślepowroński (III e), którzy podziękowali Rodzicom za to, że bal studniówkowy przenieśli ze świata marzeń w rzeczywistość. Były również podziękowania i kwiaty Dyrekcji, Wychowawcom i innym Nauczycielom.

Do podziękowań Rodzicom uczniów klas trzecich za zorganizowanie balu studniówkowego dołączył się także Pan Dyrektor Antoni Ćwikliński, który życzył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i szampańskiej zabawy do białego rana.

Bal uświetnił przepiękny polonez w wykonaniu tegorocznych maturzystów z choreografią Pani Karoliny Grzybko.

W trakcie zabawy zostały wręczone „Jaśki” – dyplomy przyznawane nauczycielom przez uczniów w różnych kategoriach oraz „Jachniczki” – wyróżnienia dla najbardziej charakterystycznych uczniów, wytypowanych przez grono pedagogiczne.

Wspólną zabawę umiliły przepiękne występy wokalne naszych maturzystek: Pauliny Sztukiewicz (III f) w piosenkach „Mam tę moc” i „Damą być” oraz Eweliny Kirpszy (III b) w piosence Rihanny „Love on the brain”, a także pokaz tańca breakdance w wykonaniu Mateusza Olechno (III b).

Zabawa trwała do białego rana… Humor i energia do tańca dopisywały do końca. I dobrze – bo podobno wspaniała zabawa na studniówce ma zagwarantować powodzenie na maturze.

AP

 

IMG_0001 IMG_0003 IMG_0005 IMG_0006 IMG_0009 IMG_0014 IMG_0019 IMG_0020 IMG_0021 IMG_0022