„Upoluj swoją książkę” i zostań Ambasadorem akcji w szkole

  • Post author:
  • Post category:Bez kategorii

Nasza szkoła została przyjęta do tegorocznej edycji projektu „Upoluj swoją książkę”. W ramach projektu , który odbywa się w dniach 2-30 listopada br., będziecie mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Już teraz rozpoczęła się rekrutacja na Ambasadorów czytelnictwa w szkołach. W tym roku  aż 1500 uczniów szkół średnich otrzymają darmową koszulkę z kodem dającym w listopadzie dostęp do 12 bestsellerów i dzięki temu staną się „mobilną wypożyczalnią książek” dla swoich koleżanek i kolegów. Koszulkę do tegorocznej edycji projektu „Upoluj swoją książkę” zaprojektował znany artysta Jan Kallwejt.
Do akcji ” Zostań Ambasadorem” uczniowie mogą zgłaszać się za pomocą formularza – do 18 października – na stronie http://ambasador.czytajpl.pl .

W ramach projektu do szkoły trafią specjalne plakaty z okładkami 12 książkowych bestsellerów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, uczniowie na miesiąc otrzymają darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.