Warsztaty językowe organizowane przez AIESEC Białystok – oferta dla uczniów

  • Post author:
  • Post category:Bez kategorii

Już  12 października ruszają jedyne w swoim rodzaju warsztaty językowe organizowane przez AIESEC Białystok. W tej edycji mamy 4 języki do wyboru: angielski, rosyjski, hiszpański i włoski. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu, po 1,5h każde przez osiem tygodni.

 

Dlaczego warto się zapisać?

 

Warsztaty językowe  AIESEC University mają same plusy!

 

Innowacyjna metoda

Są oparte na założeniu  nauki poprzez zabawę. Nie ma mowy o nudnych zajęciach, sztywnym programie i stresie. Zajęcia odbywają się w 10-15 osobowych grupach, dzięki czemu lektorzy mają indywidualne podejście do każdego uczestnika.

 

 

Więcej możliwości

Nauczycielami będą obcokrajowcy prowadzący zajęcia w języku angielskim, dzięki czemu uczestnicy mają  okazję doskonalić aż dwa języki obce jednocześnie.

 

Poszerzanie horyzontów

To doskonała okazja na poznanie obcych kultur i nawiązanie nowych, międzynarodowych przyjaźni. Dodatkowo organizowane są tak zwanPoza  zajęciami organizowane są Language Tour-y podczas, których lektorzy prezentują swoje kraje, kulturę, obyczaje.

 

Kameralna atmosfera

Zajęcia będą prowadzone w niewielkich grupach, co pozwala na lepszą integrację, bliższe poznanie się i zbudowanie zaufania.

 

Atrakcyjna cena

Koszt warsztatów to jedyne 150 złotych za 8 tygodni zajęć.

 

To wspaniały pomysł na kreatywne spędzanie jesiennych wieczorów!

 

Zapisy na: bit.ly/warsztaty_aiesec