Wesprzyjmy SP nr 50 w formule głosowania!!!

Bardzo proszę o wsparcie SP nr 50 w formule głosowania!!!

Chodzi o darmowe wybudowanie placu zabaw przez NIVEA- coś na kształt placu z „Radosnej szkoły”. Weszliśmy już na 5.miejsce w Polsce. Jeśli zdobędziemy któreś z pierwszych pięciu miejsc, plac jest budowany, jeśli nie- cały wysiłek na marne. Chcąc pozyskać jak najwięcej głosów, robię tzw.” pospolite ruszenie”. Głosowanie już trwa – do 21 czerwca- po zalogowaniu codziennie trzeba oddać 1 głos. Mam nadzieję, że pomożecie, włączając całą swoją społeczność.

Pragnę nadmienić, że nie stanowimy dla nikogo konkurencji, bo jesteśmy jedyną placówką oświatową z Białegostoku, która uczestniczy w formule głosowania. Mamy poparcie Departamentu Edukacji, z którego lada moment (a może już dotarło?) otrzymacie Państwo pismo na ten temat.

 Proszę, nie pozostawajcie obojętni na ten apel! Pokażmy innym miejscowościom, że potrafimy zintegrować się wokół dobrej inicjatywy (małe mieściny mają teraz więcej głosów niż my).

A może jeszcze zachęcicie do głosowania znajomych i rodzinę?! Może zamieścicie Państwo ten apel na swojej stronie internetowej?

 

Głosować można przez stronę internetową szkoły: http://sp50.bialystok.pl   (tu jest też do obejrzenia filmik o talentach naszych uczniów, od którego wszystko w tej akcji się zaczęło) lub wchodząc na stronę www.podworko.nivea.pl

 

                                   Z nadzieją na wsparcie, w imieniu całej społeczności szkolnej

 

                                                                              Teresa Duniewska- dyrektor szkoły