Zaproszenie: Kolęda z Gwiazdą 2018

Fundacja Spe Salvi zaprasza na Festiwal Kolęd – „Kolęda z Gwiazdą”, który odbędzie się dnia 13 stycznia 2018 r. w sali Kina TON przy ul. Rynek Kościuszki 2 w Białymstoku.

Program rozpocznie się o 14.30 występami zgłoszonych uczestników Diecezjalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek a zakończy się koncertem kolęd w wykonaniu zaproszonej gwiazdy. W tym roku będzie to Viola Brzezińska.
 
Wstęp wolny.
 
Wszyscy uczestnicy Przeglądu dostaną pamiątkowy dyplom, w przerwie organizatorzy zapewniają uczestnikom słodki poczęstunek  oraz napoje.
 
Na zakończenie zapraszamy do wspólnego kolędowania z gwiazdą – w tym roku będzie to Viola Brzezińska – laureatka telewizyjnej „Szansy na sukces” wystąpiła w koncercie „Debiuty” na KFPP w Opolu w 1995 roku, gdzie otrzymała nagrodę główną im. Anny Jantar. Dołączyła do zespołu słynnego musicalu „Metro„, ma na swoim koncie współpracę z teatrem BUFFO, Robertem Jansonem, z Chrisem de Burgh, Davidem Macdonald, Klaudią Koll oraz liderem zespołu The Kelly Family – Paddy Kelly. Ponadto z Krzysztofem Krawczykiem, Piotrem Rubikiem, Magdą Anioł, Grażyną Auguścik, a także z zespołami: Full Power Spirit, Triquetra, chórem Voce Angeli, TGD, De Mono. W 2016 roku wzięła udział w projekcie Caritas – „Rodzina Rodzinie”, nagrywając „Kolędę syryjskich i polskich rodzin”.