Zaproszenie na spotkanie dotyczące Białostockiej Karty Dużej Rodziny

Białostocka Karta Dużej Rodziny działa w stolicy Podlasia od 5 lat. Miasto postanowiło więc podkreślić ten fakt i zaplanowało jubileuszowe spotkanie na stadionie miejskim.

We wtorek (25.09), o godz. 17.00, rodziny, które korzystają z uprawnień i rabatów będą miały okazję porozmawiać z prezydentem Tadeuszem Truskolaskim. Każde dziecko otrzyma prezent-niespodziankę. Dla najmłodszych przygotowana zostanie także specjalna strefa aktywności. Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku przy kawie i herbacie. Przy czym urząd miejski, z powodów organizacyjnych, prosi o mailowe (promocja@um.bialystok.pl) bądź telefoniczne (85 879 71 49) potwierdzenie uczestnictwa (liczba dorosłych i dzieci) do 20 września (do godz. 12.00).

Obecnie z Białostockiej Karty Dużej Rodziny korzysta ponad 4,1 tys. rodzin (20,7 tys. osób). Miejska karta oferuje ulgi m.in. w BKM, w opłatach za przedszkola i żłobki oraz u ponad 110 partnerów prywatnych. Uczestnicy programu mają również zniżki przy zakupie biletów wstępu do miejskich instytucji kultury i sportu. Dzięki temu duże rodziny mogą uczestniczyć w interesujących wydarzeniach kulturalnych i sportowych, jednocześnie wspólnie spędzając czas.