Zebrania z rodzicami – 24.04.2018 r.

Zebrania z rodzicami uczniów klas I i II odbędą się 24. 04.2018 roku ( wtorek) o godz.16.00.

Wszyscy nauczyciele będą obecni w szkole w godz. 16.00 – 18.00.

Zebrania z rodzicami klas I-II w następujących salach:

Klasa Wychowawca Nr sali
I A Anna Zdunko s. 210
I B Elżbieta Hanc s. 206
I C Anna Jóźwiak s. 107
I D Ewa Łapińska s. 17
I E Anna Poskrobko s. 105
I F Elżbieta Sawoniewska s. 208
I G Ewa Chwaszczewska/Tatiana Matuszelańska s. 8
II A Zbigniew Jabłoński s. 201
II B Iwona Dzikiewicz s. 110
II C Bożena Wojtach s. 100
II D Agnieszka Sadowska s. 109
II E Dorota Cudowska s. 108
II F Dorota Buda s. 104

 

Indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami dnia 24.04.2018r. roku godz. 1700
Lp Nazwisko i imię Nr sali
1.        Bieryło Justyna  205 
2.        Brzezińska Sylwia  110
3.        Buda Dorota  104
4.        Chwaszczewska Ewa  Urlop zdrowotny
5.        Cudowska Dorota  108
6.        Ćwikliński Antoni Gabinet dyrektora
7.        Dawidowicz Adam 100
8.        Dzikiewicz Iwona  110
9.        Filipiuk Agnieszka  206
10.    Goljasz Mirosława  Urlop zdrowotny
11.    Górska Jolanta  105
12.    Grabowiecka Marta  205
13.    Grodzka Ewa 107
14.    Gromadzka Bożena  109
15.    Grzybko Karolina  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
16.    Gubała Zdzisław  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
17.    Hanc Elżbieta  105
18.    Jabłoński Dariusz  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
19.    Jabłoński Zbigniew  209
20.    Jawor Barbara  19
21.    Jóźwiak Anna  107
22.    Kardasz Beata Urlop zdrowotny
23.    Kozłowski Maciej 100
24.    Łapińska Ewa  107
25.    Matłowska Renata  Gabinet pedagoga
26.    Matuszelańska Tatiana  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
27.    Misiewicz Artur  206
28.    Orłowska Hanna  109
29.    Ostrokołowicz Halina  206
30.    Pietrow Irena  104
31.    Poskrobko Anna  105
32.    Purwin-Tworkowska Agnieszka  209
33.    Rutkowska Anna  205
34.    Sadowska Agnieszka  105
35.    Sawoniewska Elżbieta  208
36.    Stefanowicz Monika  206
37.    Suchocki Mateusz Pokój nauczycielski
38.    Sulima Dariusz  100
39.    Tórz Marta  206
40.    Turonek Hanna  206
41.    Wojtach Bożena  110
42.    Wójcik Ewelina 107
43.    Zarzecka Teresa  Gabinet dyrektora
44.    Zdunko Anna  209
45.    Ziniewicz Elżbieta 105

 

Powrót