Zebrania z rodzicami – 27.11.2018r.

27 listopada 2018 r. (wtorek) odbędą się zebrania z rodzicami wg następującego harmonogramu:

  • Godz. 16.30 – 17.15 – spotkania rodziców uczniów klas I-II na sali gimnastycznej
  • Godz. 16.30 – spotkania rodziców uczniów klas III z wychowawcami w salach
  • Godz. 17.15 – spotkania rodziców uczniów klas I-II z wychowawcami w salach
  • Godz. 18.00 indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami.
Klasa Wychowawca Nr sali
I A Barbara Jawor s. 19
I B Halina Ostrokołowicz s. 209
I C Karolina Grzybko s. 100
I D Jolanta Górska s. 8
I E Agnieszka Filipiuk s. 207
I F Ewelina Wójcik s. 205
I G Justyna Bieryło s. 109
II A Anna Zdunko s. 210
II B Elżbieta Hanc s. 206
II C Anna Jóźwiak s. 107
II D Ewa Łapińska s. 110
II E Anna Poskrobko s. 105
II F Elżbieta Sawoniewska s. 208
II G Tatiana Matuszelańska s. 17
III A Zbigniew Jabłoński s. 201
III B Beata Kardasz s. 10
III C Ewa Chwaszczewska s. 211
III D Agnieszka Sadowska s. 109
III E Dorota Cudowska s. 108
III F Dorota Buda s. 104

 

Indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami dnia 27.11.2017r. roku godz. 1745
Lp Nazwisko i imię Nr sali
1.        Bartnowski Jarosław Pokój nauczycielski
2.        Bieryło Justyna  205 
3.        Brzezińska Sylwia  110
4.        Buda Dorota  104
5.        Chwaszczewska Ewa  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
6.        Cudowska Dorota  108
7.        Ćwikliński Antoni Gabinet dyrektora
8.        Dziubiński Wojciech 100
9.        Filipiuk Agnieszka  207
10.    Górska Jolanta  105
11.    Grabowiecka Marta  205
12.    Grzybko Karolina  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
13.    Gubała Zdzisław  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
14.    Hanc Elżbieta  105
15.    Jabłoński Dariusz  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
16.    Jabłoński Zbigniew  201
17.    Jawor Barbara  19
18.    Jóźwiak Anna  107
19.    Kozłowski Maciej 100
20.    Łapińska Ewa  107
21.    Matłowska Renata  Gabinet pedagoga
22.    Matuszelańska Tatiana  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
23.    Misiewicz Artur  207
24.    Orłowska Hanna  109
25.    Ostrokołowicz Halina  207
26.    Pietrow Irena  104
27.    Pogorzelska Tatiana 110
28.    Poskrobko Anna  105
29.    Purwin-Tworkowska Agnieszka  209
30.    Rutkowska Anna  205
31.    Sadowska Agnieszka  105
32.    Sawoniewska Elżbieta  208
33.    Stefanowicz Monika  207
34.    Suchocki Mateusz Pokój nauczycielski
35.    Sulima Dariusz  100
36.    Tórz Marta  207
37.    Turonek Hanna  207
38.    Wójcik Ewelina 107
39.    Zarzecka Teresa  Gabinet wicedyrektora
40.    Zdrodowska Magdalena 110
41.    Zdunko Anna  210
42.    Ziniewicz Elżbieta 105
Powrót