ZEBRANIA Z RODZICAMI

Dn. 28 listopada 2019 r. (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami
wg następującego porządku:

  • 16.30 – spotkanie rodziców klas I ( oprócz klasy IC, I D i I AN)

i klas II  z wychowawcami w salach wg następującego harmonogramu:

Klasa Wychowawca Nr sali
I A Elżbieta Ziniewicz s. 109
I B Ewa Chwaszczewska s. 100
I E Zdzisław Gubała s. 208
I F Dorota Cudowska s. 108
I BN Sylwia Brzezińska s. 211
I CN Dorota Buda s. 104
I DN Zbigniew Jabłoński s. 201
I EN Marta Grabowiecka s. 205
I FN Anna Rutkowska s. 206
Klasy drugie
     
II A Barbara Jawor s.19
II B Halina Ostrokołowicz s. 209
II C Karolina Grzybko s. 110
II D Jolanta Górska s. 10
II E Agnieszka Filipiuk s. 207
II F Teresa Zarzecka s. 08
II G Justyna Bieryło s. 105

 

  1. Zebranie rodziców klasy I C z wychowawcą P. E. Wójcik odbędzie się 05.12.2019 r. o godz. 16.45 w sali 02.
  2. Zebranie rodziców klasy I AN z wychowawcą
  3. A. Purwin- Tworkowską odbędzie się 27.11.2019 r.

 o godz. 16.30 w sali 209.

 

  • 17.15 – spotkanie rodziców klas III z wychowawcami w salach wg następującego harmonogramu:

 

Klasa Wychowawca Nr sali
III A Anna Zdunko s. 210
III B Elżbieta Hanc s. 02 A
III  C Ann Jóźwiak s. 107
III D Ewa Łapińska s. 02
III  E Anna Poskrobko s. 105
III F Elżbieta Sawoniewska s. 208
III G Tatiana Matuszelańska s. 110

 

     Dodatkowo zebranie rodziców klasy I D z wychowawcą A. Sadowską odbędzie się 28.11.2019 r. o godz. 17.15 w sali 109.

 

Konsultacje z nauczycielami poszczególnych zajęć edukacyjnych odbędą się 28.11.2019 r. od.17.15 w salach lekcyjnych wg poniższego wykazu:

Indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami dnia 28.11.2019 r. roku godz. 1745
Lp Nazwisko i imię Nr sali
1.        Dembowska Katarzyna Gabinet psychologa 01A
2.        Bieryło Justyna  205 
3.        Brzezińska Sylwia  110
4.        Buda Dorota  104
5.        Chwaszczewska Ewa  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
6.        Cudowska Dorota  108
7.        Ćwikliński Antoni Gabinet dyrektora
8.        Dąbrowska Maria Pokój nauczycielski
9.        Dziubiński Wojciech 100
10.   Filipiuk Agnieszka  207
11.   Mirosława Goljasz 206
12.   Górska Jolanta  105
13.   Grabowiecka Marta  205
14.   Gromadzka Bożena 207
15.   Grzybko Karolina  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
16.   Gubała Zdzisław  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
17.   Hanc Elżbieta  02A
18.   Hulka- Wildowicz Iwona 207
19.   Jabłoński Dariusz  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
20.   Jabłoński Zbigniew  201
21.   Jawor Barbara  Gabinet wicedyrektora
22.   Jóźwiak Anna  107
23.   Kardasz Beata 10
24.   Kozłowski Maciej 100
25.   Lompart Maria 19
26.   Łapińska Ewa  02
27.   Matłowska Renata  Gabinet pedagoga
28.   Matuszelańska Tatiana  Pokój nauczycieli wych. fizycznego
29.   Misiewicz Artur  207
30.   Mucha Elżbieta 08
31.   Oleszczuk Tomasz  Biblioteka
32.   Orłowska Hanna  109
33.   Ostrokołowicz Halina  207
34.   Pietrow Irena  104
35.   Pogorzelska Tatiana 110
36.   Poskrobko Anna  105
37.   Purwin-Tworkowska Agnieszka W innym terminie 27.11.2019 po 17.00
38.   Raube Joanna  Biblioteka
39.   Rutkowska Anna  205
40.   Sadowska Agnieszka  105
41.   Sawoniewska Elżbieta  208
42.   Stefanowicz Monika  207
43.   Stepaniuk Michał Pokój nauczycielski
44.   Madalena Żmiejko Pokój nauczycielski
45.   Sulima Dariusz  100
46.   Tórz Marta  200
47.   Turonek Hanna  207
48.   Wójcik Ewelina W innym terminie- 05.12.2019 r. po 17.00
49.   Zaremba Anna Pokój nauczycieli wych. fizycznego
50.   Zarzecka Teresa  Gabinet wicedyrektora
51.   Zdrodowska Magdalena 110
52.   Zdunko Anna  210
53.   Ziniewicz Elżbieta 105

 

 

Powrót