Rekrutacja 2021

Link do rekrutacji: rekrutacja dla absolwentow szkół podstawowych

KRYTERIA REKRUTACJI DO KLAS PIERWSZYCH DLA ABSOLWENTÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

TERMINARZ REKRUTACJI 2021/2022

Kandydaci (po dostarczeniu oryginałów dokumentów zostaną przyjęci):

1AN – prawno-administracyjna

Lp. Imię Nazwisko
1 Emilia Baranowska
2 Jakub Bylczyński
3 Dominika Dzienis
4 Urszula Jaworowicz
5 Amelia Jurczenia
6 Maja Kamińska
7 Eliza Klim
8 Ewa Korbut
9 Kamila Korolewska
10 Patrycja Kuryłowicz
11 Aleksandra Maksimiuk
12 Aleksandra Miniewska
13 Aleksandra Mondziel
14 Julita Ostrowska
15 Kacper Radziszewski
16 Aleksandra Romańczuk
17 Zofia Roszkowska
18 Martyna Sacharczuk
19 Jakub Smolej
20 Sandra Smołko
21 Dominika Stepańczenko
22 Jakub Szewczul
23 Natalia Sztabińska
24 Gabriela Świderska
25 Wiktoria Tworkowska
26 Katarzyna Wojciel
27 Ada Wróbel
28 Patrycja Wróblewska
29 Julia Zajkowska

1BN – medyczna

Lp. Imię Nazwisko
1 Wiktoria Abramowicz
2 Adrianna Bajko
3 Julia Bałdyga
4 Gabriela Bluszcz
5 Maja Buczyńska
6 Julia Choroszewska
7 Julia Ciborowska
8 Maksymilian Czeremczuk
9 Karol Dwiliński
10 Maciej Dziegielewski
11 Paulina Gołaszewska
12 Martyna Halicka
13 Zuzanna Harasimowicz
14 Kinga Jabłońska
15 Maja Koc
16 Kinga Kołakowska
17 Jakub Łuszyński
18 Kornelia Mieszków
19 Hubert Mikołajewski
20 Wiktoria Paszkowska
21 Dominika Pietuszyńska
22 Nel Poplawska
23 Michalina Radziszewska
24 Roksana Stępnicka
25 Kamil Szklarowicz
26 Weronika Śmigielska
27 Justyna Waldzińska
28 Dominika Wojtkielewicz
29 Oliwia Żakowicz

1CN – dziennikarska

Lp. Imię Nazwisko
1 Gabriela Babulewicz
2 Liwia Bowtruczuk
3 Bartosz Chilicki
4 ZUZANNA DERESZ
5 Zuzanna Gęsiewska
6 Szymon Januszkiewicz
7 Maria Kasperowicz
8 Natalia Kowalewska
9 Klaudia Magnuszewska
10 Zofia Misztal
11 Adrianna Mnich
12 Dominika Owsiejczuk
13 Aleksandra Piechowska
14 Marta Piszczatowska
15 Julia Pul
16 Gabriela Rogowska
17 Paweł Romaniuk
18 Piotr Romaniuk
19 Adam Roszkowski
20 Wiktoria Sak
21 Anna Sołowianiuk
22 Natalia Szklarska
23 Paweł Śliwowski
24 Patrycja Święcka
25 Grzegorz Tryznowski
26 Maria Wilczyk
27 Kacper Zaboklicki
28 Dominik Zambrzycki
29 Wiktor Żuk

1DN – psychologiczna

Lp. Imię Nazwisko
1 OLIWIA BAGROWSKA
2 Aleksandra Bartnicka
3 Kinga Bielska
4 Aleksandra Biesiada
5 Amelia Chilińska
6 Sylwia Chomicka
7 Alan Doldur
8 Joanna Gogolewska
9 Natalia Grodzka
10 Oliwia Grycz
11 Filip Jakubczyk
12 Oliwia Klepacka
13 Marta Kondraciuk
14 Karolina Kosińska
15 Dominika Kościńska
16 Nicol Kowejsza
17 Wiktoria Krawczyk
18 Gabriela Leszczyńska
19 Edyta Mokicka
20 Karolina Nieciecka
21 Maksymilian Niewiński
22 Agnieszka Perkowska
23 Julia Stankiewicz
24 Kinga Stypułkowska
25 Emilia Suchocka
26 Miłosz Szulżuk
27 Małgorzata Topczewska
28 Izabela Wołpiuk
29 Oliwia Zawistowska

1EN – psychologiczno-społeczna

Lp. Imię Nazwisko
1 Oliwia Charkiewicz
2 Weronika Chołodowska
3 Michelle Dakowicz
4 Dagmara Dobrowolska
5 Amelia Drewniak
6 Oliwia Drozdowska
7 Julia Dzioban
8 Agata Falkowska
9 Wiktoria Gawryluk
10 Weronika Grodzka
11 Wiktoria Jankowska
12 Natalia Komorowska
13 Nicole Korotkiewicz
14 Oliwia Korsiuk
15 Kinga Kosk
16 Milena Lulewicz
17 Karolina Mikucka
18 Monika Nazaruk
19 Natalia Ostrowiecka
20 Weronika Parol
21 Natalia Perkowska
22 Gaja Rozwadowska
23 ZUZANNA RÓŻAŃSKA
24 Karolina Sejnota
25 Klaudia Stankiewicz
26 Emilia Szulżycka
27 Dorota Uszyńska
28 Dominique van der Elst
29 Paulina Zdunek

1FN – ekonomiczno-architektoniczna

Lp. Imię Nazwisko
1 Bartosz Chodakowski
2 Szymon Frąckiewicz
3 Justyna Guziejko
4 Patryk Harasimczuk
5 STANISŁAW Jakubowski
6 Bahdana Kazakevich
7 Emilia Kurzyna
8 JULIA LESZCZEWSKA
9 Jeremiasz Maksymiuk
10 Kamila Malinowska
11 Wiktoria Mierzejewska
12 Aleksandra Mierzwińska
13 Dominika Muczyńska
14 Dominika Ostasiewicz
15 Anna Pawłowska
16 Klaudia Potocka
17 Bartosz Sacharczuk
18 Julia Sadowska
19 Szymon Sawicki
20 Anika Seredyńska
21 Natalia Sobiesiak
22 Kinga Stasiewicz
23 Wiktoria Strynkowska
24 Aleksandra Trzeciak
25 Jakub Wacławik
26 Weronika Wawrzeniuk
27 Gabriel Wejsznejder
28 Kewin Zagórski
29 Gabriela Zalewska

1GN – psychologiczno-medyczna

Lp. Imię Nazwisko
1 Zuzanna Charabin
2 Oliwia Fiłonowicz
3 Adrianna Jackowska
4 Aleksandra Jaroszewska
5 Julia Kindeusz
6 Natalia Lemieszek
7 Dominika Nagórka
8 Tomasz Popławski
9 Oliwia Sawczuk
10 Łukasz Zieliński

    

   

 

 

O SZKOLE:

Nasze atuty Baza dydaktyczna Zajęcia dodatkowe Osiągnięcia

 

 

Powrót